• Rozwój Polski wschodniej - Narodowa Strategia Spójnosci
  • Kielce
  • Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Kontakt

Pełnomocnik Prezydenta Miasta
ds. Projektu

Tadeusz Sayor
Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
tel. 41 3676121
e-mail: tadeusz.sayor@um.kielce.pl

Urząd Miasta Kielce

Dariusz Salwa
Zastępca Dyrektora
Wydział Projektów Strukturalnych i Strategii Miasta

tel. 41 3676518
e-mail: dariusz.salwa@um.kielce.pl

Ewa Michałek
Główny Specjalista
Wydział Projektów Strukturalnych i Strategii Miasta
Referat Funduszy i Projektów Strukturalnych

tel. 41 3676550
e-mail: ewa.michalek@um.kielce.pl

Zarząd Transportu Miejskiego

Barbara Damian
Zastępca Dyrektora
tel. 41 3431593
e-mail: barbara.damian@ztm.kielce.pl

Zbigniew Michnicki
Kierownik Działu Przewozów
tel. 41 3431593
e-mail: zbigniew.michnicki@ztm.kielce.pl

Miejski Zarząd Dróg

Monika Czekaj
Zastępca Dyrektora
Koordynator zadań MZD w Projekcie

tel. 41 3402850
e-mail: monika.czekaj@mzd.kielce.pl

Jan Liberski
Kierownik Zadania nr 1
„Budowa węzła drogowego u zbiegu ulic: Żelazna, 1-go Maja, Zagnańska wraz z przebudową Ronda im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego”

tel. 41 3402801
e-mail: jan.liberski@mzd.kielce.pl

Andrzej Welik
Kierownik Zadania nr 2
„Budowa ulic usprawniających obsługę komunikacyjną w zachodniej części miasta (rejon Targów Kielce)”

tel. 41 3402801
e-mail: andrzej.welik@mzd.kielce.pl

Daria Machynia
Kierownik Zadania nr 3
„Budowa pętli i zatok autobusowych (w tym dwie pętle wraz z infrastrukturą socjalną dla kierowców autobusów)”

tel. 41 3402825
e-mail: daria.machynia@mzd.kielce.pl

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą poniższego formularza. Określenie nadawcy skróci czas oczekiwania na odpowiedź. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.

Powrót